Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.09.2016

Tech Fest від Інтерпайп

Окрасою минулих вихідних став Tech Fest від компанії Інтерпайп, що проходив на базі парку розваг "Лавина". Оскільки молодь треба зацікавлювати інженерними спеціальностями, пробуджувати інтерес до техніки, технологій та природничих наук, то наш гірничий не оминув такої цікавинки і не лише відвідав фестиваль, а й представив власну виставку. У роботі експозиції НГУ брали участь кафедра автомобілів та  автомобільного господарства, кафедра електроприводу зі стендами з авторизованої лабораторії Sneider Electric, кафедра відновлюваних  джерел енергії, Гемологічний центр. Мені пощастило допомагати Гемологічному центрові. Окрім невеличкої колекції гірських порід та мінералів, діяла виставка студентських робіт з каменю. Наші студенти самі підбирали породи, оброблювали їх, надаючи потрібної форми і розміру. Й укінці виходила чудова унікальна робота, адже кожна порода, обрана для створення картини, має свою неповторну текстуру і структуру. Також для популяризації геологічної науки було виставлено книгу наших викладачів, у якій можна було знайти відомості про мінерали і геологічні породи. Також експерт-гемолог міг на місці провести швидку діагностику дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Не забували ми розповісти про те, що зараз йде набір в групу гемологічних курсів для вивчення дорогоцінного каміння та діамантів, записатись в яку можуть всі бажаючі.


На самому фестивалі також діяв лекторій, де виступало близько 50 досвідчених спікерів, що розповідали і дискутували про стартапи та інвесторів, електронний уряд, космічні технології і освіту молодого покоління. А ще зацікавили дивовижні експерименти в зоні експериментаріуму з рідким азотом і сухим льодом і левітація предметів.


Не менш дивовижною виявилася віртуальна екскурсія трьома заводами. Це і виробництво сталі, коліс, і трубна промисловість в режимі онлайн в зоні Industriality на "Interpipe Tech Fest". Поряд діяли невеличкі квести, проходячи котрі можна було отримати солодкі призи.

Найбільш запам'яталась зустріч з першим українським космонавтом Леонідом Каденюком. Загалом, як повідомляє статистика, фестиваль відвідало 10 тисяч осіб.І всі мали змогу подивитися на запуск марсоліту, взяти участь у технологічних квестах і експериментах, подивитися на розробки технічних вузів і smart-технології для розумного будинку; побачити Дніпро Lego city, роботу 3D принтерів, гонки дронів, позашляховиків і дрифт на радіокерованих моделях.

Дякую компанії "Інтепайп" за масу позитивних вражень, поставлену мету фестивалю було виконано. І я вже чекаю наступного фестивалю.Наталія Гарбуз, ГЛгр-13-4

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт