Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.10.2016

Вітання новообраному ректору ТУ «Вроцлавська політехніка»

Проректор з міжнародних зв'язків, проф. О.М. Шашенко та начальник науково-дослідної частини, проф. Р.О. Дичковський 3 жовтня 2016 р. взяли участь в інавгурації нового ректора ТУ "Вроцлавська політехніка". На найближчі чотири роки цей визнаний у Польщі, Європі та цілому світі вищий навчальний технічний заклад очолить проф. Цезари Мадріас. Від імені ректора Національного гірничого університету академіка НАН України Г.Г. Півняка та від усіх працівників нашого університету було передано найщиріші привітання новому ректору та усьому професорсько-викладацькому складу партнерського вищого навчального закладу.

«Вельмишановний Пане Ректоре!

Сердечно вітаю Вашу Магніфіценцію з обранням керівником ТУ "Вроцлавська політехніка", визнаного у цілому світі вищого навчального технічного закладу. Ви змогли поєднати у своїй діяльності романтизм молодого покоління із досвідом, зрілістю наукових та освітніх шкіл. Від імені усіх працівників Національного гірничого університету та від себе особисто щиро вітаю Вас з цього приводу, також висловлюю вдячність за великий внесок та підтримку у розвиток співпраці між Нашими Університетами.

Бажаю Вам наснаги при виконанні обов'язків Ректора та нових здобутків ТУ "Вроцлавська політехніка" під Вашим керівництвом.

З повагою ректор Національного гірничого університету Г.Г. Півняк», –

говориться у вітальному листі новому ректору ТУ "Вроцлавська політехніка.

Дійсно, наші університети поєднує багаторічна співпраця та реалізація багатьох спільних наукових та освітніх проектів. Висловлюємо надію, що надалі наші контакти будуть розширюватися на ниві формування спільного загальноєвропейського освітнього та наукового простору.

Науково-дослідна частина Національного гірничого університету



До списку



© 2006-2022 Інформація про сайт