Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.10.2016

Досвід професіоналів – студентам

Кафедра будівництва, геотехніки і геомеханіки плідно співпрацює з ПАТ «НВО «Созидатель» з питань профорієнтаційної роботи, організації виробничних практик на будівельних об’єктах, використанні для потреб навчального процесу обладнання для лабораторних досліджень цього підприємства. Досвід майже тридцятирічної роботи об’єднання на ринку будівництва викликає неабиякий інтерес у студентства.


26 жовтня відбулася зустріч студентів будівельних спеціальностей з генеральним директором і засновником ПАТ «НВО «Созидатель», заслуженим будівельником України Л.А. Турчиним. Леонід Аркадійович розповів студентам про історію створення об’єднання, про сьогодення і наміри на майбутнє.


Студентам було цікаво послухати вимоги, які пред’являє генеральний директор до майбутніх спеціалістів і що, на його погляд, є основним для успішної роботи в будівельній галузі. На своїх прикладах, на вдалих проектах та невдачах було проілюстровано, як не просто займатись підприємницькою діяльністю, особливо в такій специфічній галузі як будівництво.


Неоцінимий досвід генерального директора Л.А. Турчина - це дуже корисна школа для майбутніх будівельників. На свої запитання студенти отримали вичерпні відповіді. «Яка формула успіху генерального директора?» – запитали студенти. На що Леонід Аркадійович відповів: «Мета, наполегливість та працездатність». Тобто, поставивши мету, треба йди до неї, незважаючи на труднощі та перешкоди.


Дякуємо Вам, шановний Леоніде Аркадійовичу, за цікаву і корисну зустріч!

Кафедра будівництва, геотехніки і геомеханіки НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт