Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.11.2016

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» (ВІДЕО)


У Національному гірничому університеті проведено презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» від фонду Віктора Пінчука. Присутні мали можливість почути мотивуючий та дуже корисний майстер-клас “Три з половиною правила самопрезентації” від тренера Максима Сороки.

   

Як розповісти всім про свій проект, як бути продуктивним та не втрачати мотивацію, як використати свій потенціал для вдалої само презентації – саме про це дізналися слухачі інтерактивного тренінгу, які взяли участь у дискусіях зі спікером та різноманітних ситуативних вправах для розвитку ораторської майстерності!

Також студентам презентовано новий освітній проект “Диплом за 180 секунд”, що буде реалізовано саме в Гірничому, за підтримки фонду Віктора Пінчука. 21-24 листопада учасники проекту “Диплом за 180 секунд” прослухають серію тренінгів, інтерактивних лекцій та вебінарів від спікерів з різних куточків України – і не тільки! Отримавши необхідні навички з формулювання наукової ідеї, мистецтва презентацій, ораторського мистецтва та просування власної ідеї, 28 листопада учасники проекту презентують власні наукові дослідження у форматі “один слайд, три хвилини, зрозумілі формулювання”! Детальна інформація про проект та посилання для реєстрації на сайті: http://180sec.pp.ua/

 

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Вся інформація про стипендіальну програму «Завтра. UA”, а також правила для участі – на сайті програми: http://zavtra.in.ua/

Євгенія Солдатенко, координатор стипендіальної програми «Завтра.UA» в НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт