Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.11.2016

Вроцлавська Вища банківська школа – надійний партнер НГУ

Понад 15 років триває плідна співпраця нашого університету з Вищою банківською школою у Вроцлаві (Польща).


На цьому тижні делегація Вищої Банківської школи міста Вроцлав на чолі з її ректором, почесним доктором НГУ Стефаном Форлічем і разом з ним канцлером ВБШ Мареком Наталлі та віце-канцлером Барбарою Щепаник перебувала у Національному гірничому університеті з діловим візитом.


На першому етапі зустрічі було підбито підсумки виконання попередніх домовленостей про спільні наукові проекти, обмін студентами й викладачами, зокрема, зазначено, що цей процес значно активізувався. Тож вирішено продовжити наші ділові відносини і у зв’язку з цим підписано договір про подальшу співпрацю двох університетів.


Наступного дня відбулося урочисте засідання вченої ради НГУ, на якому відзначено особливу ініціативу у розвитку українсько-польських відносин у сфері науки і освіти канцлера Вищої банківської школи Марека Наталлі. Про злагоджену і чітку діяльність між НГУ і ВВБШ завдяки відповідальному і творчому підходу канцлера М. Наталлі говорили на засіданні вченої ради ректор НГУ Г.Г. Півняк, проректор з міжнародних зв’язків О.М. Шашенко, директор Інституту економу НГУ В.Я. Швець, директор Інституту науково-освітніх проектів О.І. Шаров, директор Центру українсько-польської співпраці Р.О. Дичковський. З вітальним словом польською мовою звернулася до гостей студентка Інститут економіки НГУ Марина Богуславська.


Далі ректор надав слову вченому секретарю О. А. Даниловій, яка оголосила рішення Вченої ради про присвоєння канцлеру Мареку Наталлі звання Почесного доктора Національного гірничого університету.


На знак підтвердження високого рішення Вченої ради Національного гірничого університету Мареку Наталлі одягається мантія Почесного доктора, вручається диплом і медаль під оплески членів вченої ради НГУ.


На урочистому засіданні ректор також привітав дружину пана Марека Наталлі пані Жзиславу Наталлі та віце-канцлера Барбару Щепаник і вручив їм квіти.


Урочисте засідання вченої ради завершив виступ народного чоловічого вокального ансамблю НГУ «Обертон».


ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт