Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
07.12.2016

Святкування 200-ліття заснування ТУ "Львівська політехніка"

7- 8 грудня 2016 року делегація Національного гірничого університету на чолі з ректором, академіком НАН України професором Г.Г.Півняком та начальником Науково-дослідної частини, професором Р.О. Дичковським бере участь у заходах щодо святкування 200-ліття заснування ТУ "Львівська політехніка". Урочистості розпочалися із святкового молебню у Соборі святого Юра за здравіє працівників та гостей цього визнаного вищого навчального закладу. Потім заходи відбувалися безпосередньо у самому університеті, а також у інших визначних місцях Західної Пальміри. 

 
На офіційному зібранні, що відбулося у Львівському оперному театрі ім. М. Крушельницької, від імені усіх ректорів вищих навчальних технічних закладів України виступив ректор нашого університету Г.Г. Півняк. У своєму феєричному привітанні він відзначив роль Львівської політехніки у формуванні освітніх та наукових шкіл України, а також їх місця у європейському та світовому просторі. Наш ректор наголосив на необхідності єднання зусиль університетів задля вирішення нагальних проблем економіки нашої держави, а також для подолання загальносвітових викликів.
 
  
Національний гірничий університет та ТУ "Львівська політехніка" поєднує багаторічна співпраця та реалізація багатьох спільних наукових та освітніх проектів.
 
У рамках цього відрядження також були проведені робочі зустрічі із керівництвом ТУ "Львівська політехніка" на чолі із ректором, професором Ю.Я. Бобалом, а також представниками різних структурних підрозділів цього вишу. Результатом зустрічі визначено першочергові завдання щодо поширення кооперації, як на національному рівні, так і на міжнародній арені.
  
Очільники двох вишів впевнені, що надалі університетські контакти будуть лише розширюватися, і досягнуть нових вершин на ниві формування загальноєвропейського освітнього та наукового простору.


Науково-дослідна частина Національного гірничого університету

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт