Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.12.2016

GoGlobal з англійською мовою та розумінням культурної дипломатії


Незважаючи на гарячу пору студентів Гірничого – зимову сесію, небайдужі до англійської зібралися 14 грудня 2016 року на кафедрі іноземних мов для підведення підсумків Року англійської мови в Україні та провели чергове засідання Клубу критичного і креативного мислення ( CR-Club), головувала на зустрічі доцент кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук Марія Леонідівна Ісакова. За громадською ініціативою Go Global та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України і Британської Ради в Україні було проведено дискусію англійською мовою за темою «Культурна дипломатія». Модераторами дискусії виступили доценти кафедри І.І. Зуєнок та М.Л. Ісакова, які в цікавій інтерактивній формі організували обговорення нових для українців понять: м’яка влада та культурна дипломатія.
 
Студенти гірничого факультету, факультетів інформаційних технологій та правознавства, інституту заочної освіти разом з викладачами випускових кафедр і кафедри іноземних мов – учасників проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів» - з ентузіазмом обговорювали дієвість м’якої влади, спираючись на свій особистий досвід і вміння мислити критично, та розглядали можливості використання культурної дипломатії для найкращого порозуміння між країнами, націями та їхніми представниками.
 Учасники дискусії прийшли до згоди:
• культурна дипломатія та м’яка влада – це реалія сьогоднішнього глобального світу;
• співпраця задля процвітання своєї країни можлива безпримусово;
• конфліктів можна уникнути за допомогою культурної дипломатії.

Деякі з учасників висловились, що ефективне використання такого типу дипломатії можливе тільки в країнах, які відкриті до співпраці і висловлюють своє бажання досягти консенсусу в будь-якому випадку, таким чином гарантувати національну безпеку своєї країни.

За відгуками учасників дискусія була інтерактивною, захоплюючою і спонукала до обміну думками в позитивній, добре організованій модераторами атмосфері, що сприяло навчанню і отриманню нових знань, співпраці між студентами різних вікових категорій і спеціальностей з викладачами, демонструючи на практиці високий потенціал культурної демократії.


 

Більш детально про ідеї та висновки дискусії дивись у соціальних мережах під хештегом #weekofenglish


За матеріалами кафедри іноземних мов.
Фото Дарини Клімової.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт