Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.12.2016

Прорив збірної НГУ у змаганнях з футзалу


10 грудня 2016 року було підбито підсумки Четвертих спортивних змагань в Дніпропетровській області з футзалу серед вищих навчальних закладів. У спортивних перегонах брали участь 12 кращих команд. Президент федерації футболу України Андрій Павелко був присутнім на цьому заході, нагородив переможців та виказав впевненість, що цей вид спорту в області набере обертів і стане досить популярним.

Найприємнішим моментом цих урочистостей став той факт, що перше місце в цих університетських змаганнях, після 10-річної перерви, здобула збірна команда з футзалу Національного гірничого університету. Через довгих 10 років наша збірна вийшла на той рівень, якого очікували палкі вболівальники. Наші футбольні красені на чолі з тренером Дмитром Батечком були мотивовані лише на перемогу. Такий довгоочікуваний трофей – кубок за І місце - вони гідно долучають до університетської скриньки нагород, перемог та здобутків.
 
Своєю важливою перемогою збірна команда з футзалу зробила впевнений крок до подальшого розвитку цього виду спорту у студентському житті Національного гірничого університету. А з холодною порою року у спортивному вподобанні мОлоді футзал виходить на перший план.
 
Тож заняття футболом та футзалом - сьогодні є одними із найпопулярніших засобів фізичного виховання студентів та невід’ємною частиною загальної фізичної підготовки у Гірничому. Тому залучення студентської молоді до активних форм здорового способу життя, сприяння в організації футбольних змагань в університеті, проведення чемпіонатів та першостей з футболу та футзалу - важливі завдання для викладачів кафедри фізичного виховання НГУ.На сьогодні збірна команда НГУ з футзалу перебуває у гарному настрої, бо їм є чим пишатися. Тому ніколи і нікому не пізно долучитися до привітань переможців. І важливо пам’ятати, що гравці нашої збірної націлені на подальші перемоги, але потребують багатотисячної моральної підтримки студентів та співробітників НГУ. Ми ж бажаємо гравцям та тренерові стабільного рівня! Forever!


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт