Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
16.12.2016

Відзнака на обласному рівні молодих вчених НГУ


На Дніпропетровщині підбили підсумки трьох обласних конкурсів: «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений».

14 грудня 2016 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації нагороджували кращих молодих вчених – представників вишів Дніпропетровщини. Такі обласні конкурси проводяться вже вдесяте. Так підсумували конкурси «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений».

Це традиційні обласні конкурси, покликані підтримати ініціативу молодих обдарованих науковців. Саме вони мають можливість реалізувати себе та отримати грант на реалізацію власних проектів.«Дніпропетровщина вже десятий рік поспіль проводить конкурси серед молодих науковців. Ви – справжня еліта нашого суспільства, і ваша робота є основою для розвитку України. Обласна влада й надалі підтримуватиме обдаровану молодь. Дякую за внесок у розвиток науки та освіти. Творчих вам успіхів та наснаги в реалізації цікавих ідей», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.

Загалом у трьох конкурсах взяли участь близько 200 молодих науковців та 13 рад молодих вчених. Кожен з переможців отримав грант від обласної влади на реалізацію своїх проектів – від 30 до 40 тисяч гривень.


У цих наукових змаганнях на обласному рівні було відзначено і молодих вчених НГУ: Трегуба Миколу Володимировича за перемогу в конкурсі "Молоді вчені - Дніпропетровщині" і Корнєєва Максима Валерійовича за 1-е місце в номінації "Кращий молодий вчений" (економічний напрямок).
Рада молодих вчених ДВНЗ "НГУ" щиро вітає колег із заслуженою та важливою перемогою! Бажаємо подальших наукових успіхів, просування у всіх справах, геніальних ідей і цікавих проектів, вдалих і насичених відряджень, нових відкриттів і незабутніх вражень. Нехай гідно винагороджується ваша праця і старання задля розквіту рідної України.


Рада молодих вчених НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт