Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.12.2016

Співробітництво з німецьким Університетом Кобленц-Ландау


Програми подвійних дипломів між Державним ВНЗ «НГУ» та Університетом Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина) узгоджено


 
Минулого тижня делегація Національного гірничого університету у складі: професора кафедри системного аналізу і управління Світлани Альбертівни Ус, професора кафедри екології, начальника відділу міжнародних зв’язків ННЦ МС Олександра Станіславовича Коврова та інженера першої категорії Інституту міжнародних освітньо-наукових програм, асистента кафедри БГГМ Катерини Сергіївни Причини, на запрошення начальника відділу міжнародних зв’язків Університету Кобленц-Ландау (Німеччина) Ірини Шалагінової взяла участь у семінарі щодо узгодження програми подвійних дипломів між Державним ВНЗ «НГУ» та Університетом Кобленц-Ландау.Навчання за програмою подвійного диплома передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах. При цьому студент продовжує навчання в НГУ за обраною спеціальністю, а у закладі-партнері – за запропонованою спільною програмою.

На семінарі були окреслені пріоритети щодо паралельного навчання у двох вишах.

Переваги подвійного диплома:
- зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
- вдосконалення знань англійської мови студента;
- отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;
- вивчення культури, традицій та особливостей нової країни, аспектів ведення у ній бізнесу;
- вартість навчання нижча від навчання за виїзною моделлю;
- графік навчання максимально адаптований під студента.

Під час семінару дніпровська делегація мала можливість презентувати наукові та методичні досягнення Державного ВНЗ «НГУ», поточні науково-освітні проекти та перспективи міжнародного співробітництва.

Викладачі НГУ, окрім участі у семінарі щодо подвійних дипломів, могли більш детально ознайомитися з Університетом Кобленц-Ландау. Цей навчальний заклад достатньо молодий, але має перспективу розвитку, кошти Євросоюзу та можливість розширювати коло своїх студентів. Тому керівництво цього німецького вишу зацікавлене у співпраці з Гірничим. Під час відрядження обговорено етапи подальшого співробітництва між Державним ВНЗ «НГУ» та Університетом Кобленц-Ландау в рамках спільного проекту з академічної мобільності ERASMUS+.Зазначимо, що мета і завдання відрядження виконані в повному обсязі, тепер необхідно поширити інформацію серед співробітників та студентів НГУ щодо перспектив участі у програмі Еразмус+, програмах подвійних дипломів та дистанційного навчання у партнерському університеті.

За результатами відрядження ректорат НГУ дав доручення у короткий термін опрацювати досягнуті домовленості щодо перспектив реалізації магістерських програм подвійного диплома «Математичне моделювання складних систем» та «Екологічні науки» спільно з Університетом Кобленц-Ландау і підготувати пропозиції щодо подальшого розвитку співробітництва.

Ті студенти, які обрали НГУ для навчання, тепер мають унікальну можливість отримати одразу два дипломи, один з яких може бути міжнародного зразка. Варто зауважити: аби бути обраним – треба добре знати іноземну мову, бути добре мотивованим та мати гарну успішність. Впоратися з цим зможуть всі бажаючі. Необхідно лише цього захотіти.

Ось так крок за кроком, відрядження за відрядженням, без пафосу та лозунгів відбувається поступовий, але впевнений рух Національного гірничого університету в європейський простір.


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт