Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.12.2016

Як розпочинаються дива


З перших зимових днів починаються веселі свята та розваги. Перше свято, якого з нетерпінням чекають всі діти - це день святого Миколая. Настала мить, коли Миколай завітав і до нашого університету. Дійство за участю чудотворця та його помічників відбулося на кафедрі іноземних мов.
 
За легендою, весь день напередодні свого свята Святий Миколай випікає духмяні солодкі зірочки. А наступного дня він у пишному кожусі з помічниками-янголами розносить гостинці чемним дітям, виконуючи ще безліч їхніх прохань. Саме так і розгорталися події цього гарного сніжного вечора, переносячи легенду в сучасність.На кафедрі іноземних мов зібралися діти різного віку – як старшокласники, так і ті, що лише розпочали ходити до дитячого садка. Викладачі кафедри (помічники святого) підготували безліч цікавих завдань (зрозумілих без перекладу) та ігр для дітей, хоча і звучали вони, звісно, англійською мовою. І всі ці завдання виконувалися з таким ентузіазмом, що було зрозуміло – діти у нас не тільки слухняні і чемні, але й розумні, кмітливі, дотепні. Тому й не дивно, що всі вони отримали свої подарунки від Миколая – ласощі та новорічні прикраси, а найголовніше – слова схвалення та підбадьорення. Адже діти – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту та уваги.
 
У народі святого Миколая називають «скоропомічним» — адже він завжди поспішає на допомогу тим, хто цього потребує. Кафедра іноземних мов Національного гірничого університету щодня втілює в життя ту ідею, що дива здійснюються за посередництва людей, небайдужих до ближнього, до його потреб, до його сьогодення і майбутнього. Викладачі кафедри докладають зусиль не тільки до того, щоб сьогоднішні студенти набули достойної освіти, а завтра зробили правильний вибір, але й власним прикладом вчать їх тим вічним цінностям, що сьогодні набувають нового значення – відкритості, альтруїзму. Гостина святого Миколая стала приємним подарунком і для дітей, і для батьків, які разом з своїми діточками занурилися в атмосферу дива.


Валентина Заболотнікова,
заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт