Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.12.2016

Участь делегації НГУ у 57 студентській науковій конференції Краківської гірничо-металургійної академії ім. С.Сташица.


З 5 по 10 грудня 2016 року студентська делегація НГУ на чолі з доцентом кафедри екології Оленою Борисовською брала участь у 57 студентській науковій конференції Краківської гірничо-металургійнії академії ім. С.Сташица.

 
Студенти Національного гірничого університету були гостями на святі Гірників (Barbórka) і на власні очі бачили польські урочистосі щодо шанування професії шахтаря. Не менш важливою подією цього відрядження було проведення 57 студентської наукової конференції. Доповіді студентів НГУ англійською та польською мовами були високо оцінені як іншими учасниками конференції, так і високопоставленим журі. Було відзначено актуальність тем, логічність викладу матеріалу та загальний рівень підготовки спікерів.
Вже після офіційної частини свята та нагородження за кращі доповіді, студенти були запрошені на вечірку, що була спеціально організована для учасників конференції.

«Під час навчальної поїздки ми мали змогу познайомитися з основними науковими напрямами діяльності Краківської академії, відвідати сучасні лабораторії, де студенти профільних спеціальностей проводять свої дослідження, а також відвідати підприємство FAMUR, що є одним з найсучасніших у сфері виробництва гірничодобувних машин у світі», - зазначили учасники делегації НГУ.


Культурна програма була не менш насиченою. Найбільше студентам запам’ятався підземний музей Кракова. До уваги відвідувачів пропонується унікальна експозиція старого ринку XIII століття. Залишки стін будівель, різні предмети побуту (іграшки, одяг, предмети праці) та інші унікальні знахідки відображають всі особливості життя людей того часу. Всі гості залишились у захваті від побаченого.

Вже не перший раз студенти Національного гірничого університету гідно представляють свою альма-матер за кордоном. Адміністрація Краківської гірничо-металургійної академії залишилась приємно враженою від участі українських колег у конференції і, сподіваємось, що буде запрошувати нас і надалі на свої заходи.


Марина Богуславська, 
студентка факультету менеджменту НГУ.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт