Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.12.2016

Краще Гірничого може бути тільки Гірничий

Слово до майбутніх студентів  НГУ 

Час швидкоплинний, він стрімко летить вперед. Не встигаєш оком моргнути, а дні збігають за місяцями, і, навіть, роки ми не в змозі зупинити. Маючи вже обмежений запас часу до вступної компанії - 2017, можна ці дні використати розумно для добрих змін у вашому житті.

юноша 2.jpg

Дружня родина Гірничого чекає на свого майбутнього студента, близького по духу і вподобанням. Поки ти вчишся у школі чи коледжі – про тебе уже думають у НГУ. Тому розширюють перелік спеціальностей, на які можна буде вступити у 2017 році. Крім існуючих, вже ліцензовано кілька нових спеціальностей:

- 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
- 185 – нафтогазова інженерія та технологія;
- 263 - цивільна безпека;
- магістерська: 275 – транспортні технології( спеціалізація: автотранспорт).

Знаходяться у розробці:

- 183 – технологія захисту навколишнього середовища;
- 033 – філософія;
- 052 – політологія;
- 161 – хімічні технології та інженерія;
- 242 – туризм. 

Вся інформація про вступну компанію 2017 року розміщена на сайті НГУ (nmu.org.ua): тут і умови, і правила прийому, і перелік конкурсних предметів, але більш детальне роз’яснення для всіх бажаючих можна отримати під час проведення Днів відкритих дверей НГУ. У 2017 році Гірничий гостинно зустрічатиме своїх друзів:
- 28 січня 2017 року;
- 25 лютого 2017 року;
- 25 березня 2017 року;
- 2 квітня 2017 року.

Початок заходів о 10:00 годині у Центрі дозвілля Національного гірничого університету, навчальний корпус № 2, перший поверх, вхід з вулиці Гончара.

У програмі Дня відкритих дверей:

- інформація щодо Умов прийому (правил прийому) до ВНЗ «НГУ»;

- проведення екскурсій на випускові кафедри;

- спілкування з провідними викладачами та науковцями університету.


Шановні випускники – 2017 шкіл Дніпропетровщини!
Ви всі патріоти нашої області, тому оберете вищий навчальний заклад нашого Придніпров’я. Бо наш край – це перлина України, а Національний гірничий університет – єдиний в нашій державі. Гірничий – це форпост Дніпра, це – висота, це – моноліт, він – заспівувач вищої освіти та кузня кадрів нашого регіону.

Якщо у тебе жага до знань та науки – тобі у Гірничий; якщо ти хочеш європейської освіти та міжнародного стажування – твоя дорога до Гірничого; якщо ти маєш таланти, захоплення і спортивно загартований – тобі неодмінно треба йти у Гірничий; якщо ти хочеш отримати додаткову військову спеціальність, незважаючи юнак ти чи дівчина, – обов’язково підкорюй Гірничий.

Сміливіше, саме у НГУ тебе зорієнтують на життєвих перелогах. Тож коли ти не знаєш куди йти – іди вверх проспектом Яворницького у місті Дніпро. Коли не знаєш, що взагалі робити у житті – обери й навчайся у Національному гірничому університеті. Не запізнись, не пропусти свій вищий навчальний заклад, бо краще Гірничого може бути тільки Гірничий!


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт