Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.12.2016

Теорія успішності Пола Саллівана


Нещодавно до Українсько-Американського лінгвістичного центру Національного гірничого університету завітав екс-директор компанії «SHELL» Пол Салліван.

Пол Салліван, крім своїх ділових якостей, дуже цікава ерудована людина, мандрівник, який долав вершини гір і препливав океани. Він увесь час у пошуках нових вражень, знайомств з людьми, які прагнуть чогось досягти у житті.
 
Якось Пол Салліван дізнався про існування Національного гірничого університету і ,зокрема, Українсько-Американського лінгвістичного центру. Він запропонував зустрітися й обговорити тему «Як стати успішним у сучасному світі».Приймали гостя дуже тепло. Спілкування відбувалося англійською мовою. Виявилося, що Пол має не одне відкриття у галузі геології і гірництва, вивчав глибини моря, корисні копалини, є автором кількох книг про гори. Тому, як він зазначив, у стінах нашого Гірничого відчув особливе натхнення.
 
А щодо запропонованої Полом теми, то вона залишила найкращі враження. Зокрема, гість розповів про найвидатніших людей, відомих у світі своєю професійною чи іншою діяльністю. Приміром, фігурували Стів Джобс, Білл Гейц, Том Форд та ін. Поетапно він показав шляхи досягнення ними мети на слайдах.
 
Але й на особистому прикладі Пол Салліван може підтвердити свою теорію успішності, яка полягає, найперше, у тому, щоб мати бажання, а далі невпинно вчитися і зростати, не втрачаючи надії на успіх. А ще творити добро для людей і всього оточуючого світу. Надзвичайно цікаво було послухати про те, як Пол не просто мандрував у таких екзотичних країнах, як Танзанія, Перу, а й разом зі своєю сім’єю ніс благодійну місію. У Китаї він вивчав кантонський діалект. Ще один штрих до його особистості. Пол власноруч збудував будинок на висоті 220 м над рівнем моря, де мешкає зі своєю дружиною, дітьми і вісьмома онуками! Звичайно така зустріч з людиною активної життєвої позиції додала позитивного настрою.
 


Спілкуючись з нашими студентами, Пол був приємно вражений рівнем інтелекту студентів, їх зацікавленістю майбутньою кар’єрою і хорошим знанням англійської мови. 


За інформацією Українсько-Американського лінгвістичного центру НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт