Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.01.2017

Захист дипломів – 2017


Рік тільки-но розпочався, хтось ще збирається з думками, а студенти Гірничого вже захищають свої дипломні проекти.

23 січня, понеділок – важкий день, а у коридорах НГУ галасливо, не проштовхнутись. Дуже зосереджені студенти – випускники з теками й кресленнями встигають лише змінювати свої проекти на кріпленнях та зупиняють свою увагу лише на останніх штрихах, перед тим, як виставити їх на суворий розсуд поважної комісії.

Журналісти інформаційно – аналітичного центру НГУ стали свідками захисту дипломів гр. С-ТТ-15-1 на кафедрі «Управління на транспорті». Голова та члени екзаменаційної комісії захисту дипломних робіт В.Ф. Крижановський, О.В. Новицький, М.М. Трубіцин, С.І. Чеберячко та Н.М. Романюк задоволені доповідями випускників: змістовно, науково, корисно, згідно вимог часу.

Сьогодні захистилися перші 12 сміливців. «Відмінно» отримали О.Сологуб та Є.Гризій, а десятеро одногрупників захистилися з оцінкою «Добре». Ось такий він нелегкий, але вдалий понеділок виявився. Самопочуття молодих фахівців після захисту диплому на вищому рівні. Справу зроблено, диплом у кишені, тепер тільки хай щастить з пошуком роботи.


Тож настрій у групи С-ТТ-15-1 сьогодні відмінний, вони обов’язково завтра прийдуть підтримувати другу половину групи та передадуть їм часточку впевненості, везіння та вдачі. Так тримати, студенти випускники Гірничого, під час захисту дипломів!
Фото відеостудії «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт