Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.01.2017

НГУ – ВНЗ широкого спектру спеціалізацій

Національний гірничий університет має широкий спектр напрямків підготовки, спеціальностей та спеціалізацій не лише технічного профілю, а й гуманітарного. Високопрофесійна підготовка з кожним роком приваблює все більше студентів. Випускники НГУ стають не лише кращими з кращих в обраній справі, вони досягають висот на шляху до будь-якої мети.


В НГУ триває захист магістерських робіт за різноманітними напрямками. Зокрема, за фахом «Педагогіка вищої школи» на кафедрі філософії і педагогіки НГУ нещодавно блискуче захистилися молоді люди, які розвиватимуть вітчизняний освітянський простір.


На кафедрі менеджменту виробничої сфери НГУ також відбувся захист 11 магістерських робіт за фахом «Менеджер організації та адміністрування». Один з випускників НГУ ­– командир роти патрульної поліції в Управлінні Патрульної Поліції в м. Дніпрі Сергій Людвик розповів, як проходило навчання і захист його магістерської роботи «Мотивація праці персоналу підприємства (за матеріалами ТОВ «Днiпропетровський завод «Продмаш»).

– За роки навчання в мене з’явилися нові знайомі й друзі. Завдяки викладачам багато нового для себе відкрив як в економіці, так і в житті. Перед захистом зовсім не хвилювався, адже приділяв великої уваги магістерській, раніше працювам на підприємстві «Продмаш» регіональним менеджером з продажу, що допомогло під час написання роботи. Хоча на захисті склалося все набагато краще, ніж я думав, захистив роботу на відмінно.Написання магістерського диплому Сергій успішно поєднував з відповідальною посадою в патрульній поліції. Говорить, протягом навчання завжди знаходив підтримку в НГУ.

Кожен захист магістерських робіт – це особлива історія, бо випускники НГУ не рідко надихають на звершення мети інших. А головне, НГУ сприяє звершенню мрій студентів, надаючи для цього безліч можливостей.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт