Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
02.02.2017

НГУ вітає друзів

Зранку, 2 лютого, facebook сповістив, що святкує День дружби на 13-й день свого народження. Завдяки цій соціальній мережі коло друзів Національного гірничого університету не знає кордонів. Спільнота НГУ вдячна facebook за безмежжя та вітає всіх друзів, однодумців, партнерів, поплічників за ще одну додаткову нагоду згадати про гарних людей, можливо, поспілкуватися і з піднесеним настроєм прожити цей день.


Коридори НГУ… Вони особливі, бо бачили все, пам’ятають все, зберігають таємниці й історію. Сьогодні у коридорах Гірничого особлива аура, всі вітають один одного з Днем друзів на facebook: студенти вітають викладачів, викладачі – студентів. Усі користуються соціальними мережами і знають проце свято друзів. У наш час зовсім відсутні кордони непорозуміння між людьми різних поколінь. І це добре, по-сучасному. Хоча зараз всі студенти НГУ навчаються дистанційно, але приходять в університет консультуватися, спілкуватися. Всі поводяться, як давні добрі друзі.
У цей День друзів згуртований колектив однодумців НГУ завдяки глобальній мережі facebook передає найщиріші вітання колегам інших вишів як України так і зарубіжжя, підприємствам, з якими Гірничий підтримує тісні зв’язки, науковцям, асоціації випускників та чисельним міжнародним партнерам із провідних університетів, наукових центрів, організацій та фондів Західної та Центральної Європи, США і Канади, Китаю й Японії, країн Балтії та СНД. Всі тісно пов’язані між собою співпрацею, науковою та викладацькою діяльністю. Ось таке розмаїття міжнародного кола друзів у Національного гірничого університету з Дніпра. Це цілий космос!
Facebook у цей день пропонує задуматися всім про роль дружби у житті, а також про важливість завжди залишатися на зв’язку з друзями.

Бо у ці нелегкі часи, які зараз переживає наша Україна, долаючи труднощі, важливо підтримувати друзів, один одного, націю, залишатися вірними дружбі, бо разом - ми сила!


За повір’ям: полум’я дружби горить яскравіше, коли роздмухується вітром спільних труднощів. Тож палаймо у дружбі всі разом! Дякуємо, друзі, що ви у нас є! І ми завжди раді новим! Тож додавайтесь до нашої спільноти у Facebook!

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт