Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
10.02.2017

Форум «Цифрове перетворення освіти 2017»

Об’єднаймося задля кращого Інтернету на форумі “Цифрове перетворення освіти 2017”

Людмила Шумельчик, співробітник Національного гірничого університету взяла участь у форумі «Цифрове перетворення освіти», присвяченому Міжнародному дню безпечного Інтернету, що проводився 7 лютого 2017 року в м. Київ.
Тематичні сесії Форуму: 
“Об’єднаймося задля кращого інтернету”, 
“Цифрові зміни – педагогічні перетворення”,

майстер-класи та експертні кола для зацікавлених у поглибленні знань таких інструментів Google Карти, Google Диск, Google+, Google Classroom, YouTube, Blogger, Google Експедиції.

Це неформальне спілкування, радісні миттєвості зустрічі давніх друзів, колег, партнерів та знайомство в реалі з тими, кого знав тільки віртуально… 
Проводить форум спільнота «Навчаємося з Google» (Google Educator Group in Ukraine), що націлена на підсилення професійного спілкування педагогів та взаємодопомоги в питаннях ІТ та педагогіки.

Google Educator Groups – це добровільні об’єднання вчителів по всьому світу. Українська спільнота налічує 3тис 950 учасників, організована у 2015 році з метою спілкування та взаємопідтримки в питаннях ІТ та педагогіки.

Подія відбулася за підтримки та участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Ініціювала форум Наталія Саражинська, сертифікований викладач Google, керівник інтернет-спільноти «Навчаємося з Google» (Google Educator Group in Ukraine).


 
Програма форуму передбачала виступи Л. Гриневич, спікерів-фахівців з питань ІКТ в освіті Т. Попової (голова телекомунікаційної палати України), В. Ткаченка (директора інституту модернізації змісту освіти), інтернет-експертів І. Філіпова, О. Черних, О. Костюкевича, презентацію книги «Крок у змішане навчання» сертифікованого тренера Google Б. Ярмакова.

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України, під час свого виступу на Форумі "Цифрове перетворення освіти", зазначила, що такі спільноти як GEG «Навчаємося з Google» – це точки розвитку для нашої освіти й країни загалом.

«І це справді так, адже те, що ми робимо, як спільнота педагогів, розвиває кожного з нас як професіонала, покращує методи і форми викладання, змінює освіту в Україні на користь кожної дитини, розбудовує Нову українську школу.

Жодні наші концепції, як би гарно ми їх не прописали, жодні закони, які ми можемо проголосувати у Верховній Раді, не спрацюють для кожної української дитини, якщо не зміниться вчитель, який безпосередньо працює з цією дитиною. Я вважаю, що такі спільноти – це точки розвитку для нашої освіти й країни загалом», – наголосила міністр.
 
Лілія Гриневич підкреслила, що саме цифрові технології є інструментом, який зможе зробити успішними наших дітей.

Продуктивними формами взаємодії учасників форуму стали експертні столи, майстер-класи, web-квести, дискусійна панель та відкритий мікрофон. Учасники форуму ділилися власним досвідом використання сервісів Google в управлінні навчальним закладом, у процесі викладання шкільних предметів, презентували новинки в хмароорієнтованому середовищі (G Suite for Education), орієнтували на цифрові зміни в освітній діяльності шкіл та вишів, закликали до об'єднання педагогічної спільноти на сторінках Інтернету.

Цей форум "Цифрове перетворення освіти" був позитивно зарядженим, бо в ньому брали участь найпрогресивніші вчителі України. Вони розуміють, що у Google необмежені можливості!


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт