Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
13.02.2017

Випуск на кафедрі маркетингу за Програмою «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців»

У Національному гірничому університеті 8 лютого 2017 року відбулось урочисте закриття курсів із підвищення кваліфікації на кафедрі маркетингу за Програмою «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців», яке здійснювалось під керівництвом завідуючої кафедри маркетингу НГУ, доктора економічних наук, професора Тетяни Борисівни Решетілової. Програму співпраці України з НАТО започатковано ще у 2000 році. Вона фінансується у рамках цивільного бюджету Північно-Атлантичної Організації. Основними цілями Програми є підвищення рівня працевлаштування колишніх військовослужбовців і полегшення їхнього переходу до цивільної кар’єри. Центр маркетингових технологій Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» бере участь у цій Програмі з 2010 року.

Цьогорічні слухачі курсів успішно захистили випускні роботи й отримали відповідні свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації. Вони є професійною атестацією і дозволяють отримати конкурентні переваги під час працевлаштування та відкриття власного бізнесу. Свідоцтва про підвищення кваліфікації вручив перший проректор НГУ О.О. Азюковський.

Випускники курсів тепер зможуть реалізувати себе у цивільному житті та працевлаштуватися за даним фахом. Вони уже здатні розробляти стратегію поведінки підприємства на ринку, знаходити вигідні ринки збуту за допомогою маркетингових досліджень, здійснювати товарну політику фірми, організовувати збут та постачання фірми, а також укладати та оформлювати контракти.

  

За матеріалами кафедри маркетингу НГУ 
ІАЦ НГУ 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт