Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.02.2017

Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Міжнародним днем жінок та дівчат у науці

Шановні колежанки!

Вже другий рік поспіль світ відзначає Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Наука - важка і серйозна сфера, вона потребує високих розумових здібностей, сконцентрованості та відданості своїй справі. Інакше кажучи, вона просто створена для жіноцтва.

Впровадження гендерної рівності в усі сфери людського життя - стратегічна ціль, яку поставили собі усі прогресивні країни світу. Згідно з позицією ООН, "наука та гендерна рівність є невід'ємними складовими процесу досягнення цілей сталого розвитку".

Талант не має статевих, національних чи ідеологічних обмежень. Єдине, що може стати на його перешкоді - страх та непевність у власних силах. Саме тому я закликаю усіх українських жінок і дівчаток - не обмежуйте себе стереотипами. Якщо ви відчуваєте схильність та бажання зв'язати своє життя з наукою - робіть це. Можливо, цей вибір не лише зробить щасливими вас, а й дасть людству видатну науковицю, напрацювання якої змінять світ.

Окремо хочу побажати великих звершень, невичерпної творчої енергії та успіхів жінкам, що вже обрали науку своїм життєвим шляхом. Нехай вас не полишає натхнення та сили, бажання шукати відповіді на питання, що постають перед людством.

Зі святом!
З повагою,
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт