Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.02.2017

Актуальна сфера підприємництва – сонячна енергетика

16 лютого 2017 року фахівці кафедри прикладної економіки Національного гірничого університету (Євген Терехов, Любов Тимошенко та Наталія Дементьєва) взяли участь в зустрічі з представниками інноваційних компаній Helios Strategia та ZEB-ua, яка організована Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в межах Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Уряду Німеччини.
Актуальність підвищення обізнаності місцевого бізнес-середовища про інвестиційну привабливість проектів в сфері «зеленої економіки» висвітлив віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко. 


Представникам бізнесу та іншим учасникам заходу надані експертні висновки про стан і перспективи розвитку альтернативних джерел енергії в Дніпропетровській області, зокрема, у доповіді депутата Дніпропетровської обласної ради, члена постійної комісії обласної ради з питань екології та енергозбереження Павла Хазана.
Представники компаній Денис Косой та Євген Ткаченко представили для обговорення бізнес-проекти в сфері виробництва та продажу енергії, виробленої з альтернативних джерел, проектування та будівництва енергонезалежних будівель.


Експертним колом учасників зустрічі – підприємцями, фаховими консультантами з інвестування та торгівлі, науковцями, представниками державного управління та самоврядування – визначена доцільність системних та злагоджених дій суб’єктів різних сфер діяльності (освіта, наука, бізнес) щодо стимулювання бізнесу в сфері сонячної енергетики, використання зеленого тарифу та проектування енергонезалежних будівель. 


Одним з головних завдань для Національного гірничого університету, як дослідницького освітнього закладу з широкими зв’язками з бізнесом, визначена підготовка компетентних фахівців у сфері підприємницької діяльності, які повинні стати лідерами щодо ініціювання інноваційних бізнес-проектів. 


Інформація надана кафедрою прикладної економіки НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт