Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.02.2017

Відданість – понад будь-яке «раціо»

23 лютого у Дніпровському телетеатрі відбулася прем’єра документального фільму «Віддана».

Співробітники і студенти Гірничого є постійними глядачами телетеатру, що затишно оселився на Крутогірному узвозі, 9 (колишній вул. Рогальова). Кожного разу відвідини цієї творчої майстерні залишають неповторні враження. Здавалося нещодавно ми переживали драму спектаклю Т. Іващенко «Жінка, яка йшла поруч» А цього дня на одному подиху переглянули новий документальний фільм, створений заслуженою артисткою України Людмилою Колосович, режисером Наталею Огородньою і актрисою Ольгою Бразинською , знову присвячений Ользі Хоружинській .
 

Творча група висловила свій погляд на непросту ситуацію в житті подружжя Франків й встановила своєрідну історичну справедливість – згадала ім’я жінки, завдяки якій Іван Франко міг жити, працювати і творити.

Безперечно, всі хто сиділи в залі телетеатру, пережили хвилини могутнього емоційного сплеску, біль чужого життя, безкінечні роздуми «чому?»… Не хотілося засуджувати Івана Франка за його пристрасті, бо він – геній. Але ж як важко зрозуміти нам сучасним несамовиту відданість йому дружини Ольги Хоружинської, як боляче відчути її біль.


Хочеться щиро подякувати авторам «Відданої» за любов і відданість своїй справі, за безмежне прагнення розбудити серця глядачів, надихнути їх на дії добрі, на мислі лагідні й тихі. 

Будемо чекати на зустріч з «Відданою» у стінах нашого університету. Бо це вкрай потрібно сучасній молоді.


Інформаційно-аналітичний центр НГУ
Фото Анастасії Калуцької

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт