Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
06.03.2017

Пам’ятати – продовжувати справу

4 березня на фасаді Національного гірничого університету урочисто відкрили одразу дві меморіальних дошки на честь двох знаних в Україні вчених, викладачів, які тривалий час працювали у Гірничому.


Ростислав Петрович Дідик - професор НГУ, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України, відомий вчений, один із засновників школи високоенергетичної обробки матеріалів.


Костянтин Федорович Тяпкін – доктор геолого – мінералогічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, лауреат Державної премії України, відомий у світі вчений-геофізик, заслужений професор НГУ.


Ці дві величні постаті пішли з життя у 2016 році, але залишили після себе наукові праці, відкриття, школу, учнів, продовжувачів справи… Національний гірничий університет пишається.
У церемонії відкриття взяли участь викладачі, студенти, співробітники НГУ, родичі та друзі.

.jpg
Звертаючись до присутніх, ректор НГУ, академік НАН України Г.Г.Півняк зазначив, що ці талановиті науковці і педагоги продовжаться у своїх учнях, а та справа, якій вони віддано служили, буде корисною для усіх нас, держави, а сьогоднішня церемонія - є своєрідним голосом пам’яті на їхню честь.
Багато теплих слів було сказано у цей день. Згадували колеги, діти, рідні люди, але кожен наголошував на тих приємних митях, коли добре працювалося разом. Згадували й ті життєві уроки, які отримали співробітники від спілкування із ними.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам’ять Ростислава Петровича Дідика та Костянтина Федоровича Тяпкіна, й загиблих шахтарів на шахті «Степова».

Червоні гвоздики, які у цей день принесли колеги, символізували шану і вдячність всього колективу НГУ цим величним постатям.
Фото відеостудії «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт