Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.03.2017

В НГУ вчаться втіленню ресурсозберігаючих бізнес-проектів

14 березня завідувачем кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ професором О. Г. Вагоновою і доцентом Л. В. Тимошенко презентовано результати відвідування конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращі практики Словаччини».

Студентам електротехнічного факультету НГУ представлено успішні інноваційні ресурсозберігаючі бізнес-проекти, реалізовані в Словаччині. Акцентовано увагу на їх економічній ефективності.
Сьогодні цей досвід вкрай актуальний саме для нашої області, адже саме на Дніпропетровщині сконцентровано значну кількість промислових об'єктів, які мають великі енерговитрати.
В обговоренні представлених бізнес-проектів взяли активну участь магістри, аспіранти й викладачі кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ, а також представники кафедри відновлювальних джерел енергії НГУ (доценти Д. В. Ципленков і А. М. Гребенюк та асистент М. С. Кириченко), які безпосередньо здійснюють наукові дослідження та розробки у сфері енергозбереження.Увагу присутніх акцентували на пріоритетних завданнях щодо державної підтримки енергоефективності та енергозбереження, стимулювання розвитку відновлюваної енергетики, а також можливості фінансової підтримки впровадження проектів з енергоефективності в Україні.Зазначимо, що майбутні фахівці в сфері електроенергетики проявили велику зацікавленість до наданої інформації. Напевно, їх активна позиція сприятиме раціональному використанню енергоресурсів, підвищенню енергоефективності бізнес-проектів, соціально-економічному розвитку області та держави в цілому.


Інформація надана кафедрою прикладної економіки та підприємництва НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт