Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.03.2017

Здійснюючи мрії

Навчаючись на кафедрі менеджменту можна й не помічати, що її емблемою є піраміда. Кожен трактує значення цього предмету по-різному. Мені вона видається пірамідою Маслоу. Синім кольором позначена верхівка - там розташовуються потреби людини в пізнанні, естетиці та самоактуалізації.

Моїм потребам в пізнанні цілком відповідає викладений в університеті матеріал, мовні курси та абонемент художньої літератури, проте хіба ж цього достатньо для відчуття повноти життя? Ні, одних лише знань часом не вистачає. Ось де в силу вступають естетика і самоактуалізація. Добре, що в університеті завжди можна знайти собі захоплення, але до нього повинно бути схильне серце.


Коли Світлана Іванівна Кострицька вперше запропонувала слухачам Центру мовної підготовки нашого університету поставити виставу в Театрі англійської драми, я схопилася за цю пропозицію як замучений спрагою за пляшку з водою. Минуло трохи більше двох років, і я встигла поставити і взяти участь в п'яти виставах. Новий сценарій не змусить довго на себе чекати.


Головна актриса вистави "Життя з Луї" - Ангеліна Йолкіна

Одного разу на лекції з психології викладач запропонував перевернути піраміду Маслоу так, щоб верхівка виявилася знизу. Це призведе до того, що потреба самовираження складе основу нашого життя. Виявилося, що така ситуація можлива.


Сцена з вистави "Ходячий замок"

Немає нічого дивного в короткому сні, який було пожертвувано для письменництва, або у вивченні світової класичної музики для фону до вистави, в репетиціях, кожна з яких може тривати чотири години поспіль п'ять разів на тиждень увесь місяць.


Хороший менеджер завжди повинен подавати приклад своїм підлеглим, бути відповідальним, роз'яснювати значення місії і поточні цілі проекту. Той, хто зайнятий улюбленою справою, робить все це природно і правдиво.


Фінальна сцена з вистави "Життя з Луї"

Наприкінці хотілося б відзначити, що мене попросили дати коментар до моєї діяльності, і жодне слово тут не було вигаданим.


Дякую кафедрі іноземних мов за можливість бути собою і в оточенні моєї команди.

П оліна Єгорова, студентка групи МНм-14-3


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт