Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
20.03.2017

Навчаємося за програмами академічної мобільності

Студент гр.141м-16-1 Станіслав Власов ділитися своїм досвідом освіти за кордоном за програмою Erasmus +.

Я хочу поділитися своїм досвідом освіти за кордоном за програмою Erasmus +. Вперше я дізнався про цю програму завдяки навчанню на курсах англійської мови в Центрі мовної підготовки Національного Ггничого університету. Минулого року я вивчав англійську мову в цьому центрі. Під час зустрічі з випускниками я дізнався про можливість освiти за кордоном і негайно подався на конкурс. Пройшовши конкурсний відбір, я отримав унікальну можливість освіти протягом 5 місяців в одному з кращих технічних університетів Польщі - Wroclaw University of Science and Technology. До речі, сама програма надає повне фінансування всіх витрат під час перебування студента за кордоном.

Вроцлавська Політехніка є суперсучасним університетом. Кожна з аудиторій наповнена сучасним обладнанням, з яким мені ніколи не доводилося стикатися раніше. Всі викладачі володіють англійською на досить високому рівні, зрозуміло викладають матеріал лекції для студентів з різних куточків світу. 


Двері Вроцлавської Політехніки залишаються відкриті для будь-яких студентів з усього світу, а програма Erasmus + набирає популярності. Тож кожен має можливість подати свою кандидатуру на конкурс і отримати досвід освіти в кращих університетах Європи. 


Досить сидіти склавши руки. Успіх обов'язково посміхнеться кожному!


Станіслав Власов, студент гр.141м-16-1 (кафедра електропостачання)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт