Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.03.2017

День землевпорядника в НГУ

«День Z» в актовій залі НГУ відбувся за оригінальним сценарієм і з незвичайними творчими знахідками.


З Днем землевпорядника присутніх привітали перший проректор НГУ Олександр Азюковський, проректор з науково-педагогічної, навчально-виховної роботи та перспективного розвитку НГУ Микола Трегуб, декан факультету будівництва Ігор Усик і в. о. завідувача кафедри геодезії Владислав Рябчій. У форматі святкового вечора кращим студентам вручили подяки від ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка.


Автор сценарію і режисер «День Z», доцент кафедри геодезії НГУ Олександр Янкін концертну програму створював за оригінальним рішенням у гумористичному напрямку. Кожен учасник дійства мав свою роль. У цьому заході відмовилися від оголошення номерів ведучими. Ведучі, звісно, створили атмосферу, але за сценарним ходом присутні разом із студентами-акторами здійснили подорож у минуле, сьогодення і сучасність землевпорядників.


Головною сценарною лінією є сон студента, де він став учасником фантастичних подій, які для глядачів відкрили секрети студентського життя геодезистів.


Студенти кафедри геодезії НГУ також створили відео про улюблених викладачів своєї кафедри під оригінальний музичний супровід. Адже переспіви відомих пісень тут не звучали. Олександр Янкін написав нові тексти на сучасні відомі мелодії, які відкривають завісу студентських буднів. Таким чином, він створив пісню, яка вже стала хітом факультету будівництву. "Всі хочуть "п’ять" прозвучала у виконанні автора під шалені оплески залу.

Наостанок студенти-гумористи виконали "Тікову драму", вручили своїм вчителям подарунки і символічний паспорт кафедри геодезії НГУ.  У День землевпорядника вони довели, що є талановитими, танцюючими, співаючими, винахідливими геодезистами.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії "Юність" НГУ

 До списку© 2006-2022 Інформація про сайт