Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
31.03.2017

Візит до Міжнародного гуманітарного університету «Бейт-Хана»

29 березня делегація Національного гірничого університету на чолі з проректором Юрієм Тимофійовичем Хоменком відвідала Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана». У цей день навчальний заклад вшановував талановитих школярів - переможців Всеукраїнської олімпіади з івриту та єврейської літератури.
Нещодавно Перший єврейський вищий навчальний заклад України підписав з Гірничим університетом договір про співпрацю у сфері освіти та науки. Тому делегація НГУ на цьому святі була серед шанованих гостей. Проректор НГУ Юрій Тимофійович Хоменко у своєму виступі зазначив, що Гірничий активно розвиває свої контакти з вищими навчальними закладами не тільки в Україні, а й за кордоном, розширює профіль підготовки фахівців, зокрема в гуманітарній сфері. Він привітав талановитих дітей, подарував переможцям цінні книги, які видано у Гірничому.Також Юрій Тимофійович наголосив на важливості співпраці з інститутом «Бейт-Хана», запевнив присутніх, що це партнерство, очевидно, буде плідним і принесе вагомі здобутки на ниві підготовки висококваліфікованих і всебічно освічених бакалаврів та магістрів у сфері гуманітарних наук.
Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана» цього дня святково й щиро вітав своїх переможців, а яскраві виступи творчих колективів додавали цьому дійству особливої урочистості та емоційності.
Фото Євгена Ланевича, відеостудія «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт