Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.04.2017

У Національному гірничому університеті – одна з найпотужніших шкіл філософії України

Кафедра філософії і педагогіки отримала ліцензію МОН України на підготовку бакалаврів за спеціальністю «Філософія».

Національний гірничий університет – найстаріший вищий навчальний заклад Придніпров’я – наближається до 120-ої річниці свого заснування! Цей університет має академічні традиції й одночасно відповідає сучасним вимогам розвитку. Саме тому в гірничому ми пропонуємо вивчати філософію, яка не тільки відображає академічність нашого університету, але є необхідною для сучасного суспільства.

– Сьогодні філософія – це критичне мислення, аналітичний підхід до сприйняття соціальних подій в країні й світі. Це вміння приймати свідоме рішення та визначати своє місце в майбутньому. Бакалавр філософії отримує можливість працювати не лише викладачем філософії, а й реалізувати себе в політичній і соціальній діяльності як радник та консультант політичних лідерів чи бізнес-керівників. Це аналітична й стратегічна діяльність ЗМІ та PR. Це й аналітика у сфері культури та мистецтва. Це й вірогідність працевлаштування в департаментах місцевої та державної влади й інших соціальних спільнотах, – зазначила завідувачка кафедри філософії і педагогіки НГУ, професор Юлія Шабанова.

Кафедра філософії і педагогіки Національного гірничого університетучекає випускників шкіл та ліцеїв на навчання за спеціалізацією «Філософія і політична критика» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Під час навчання студенти стануть учасниками не лише освітнього процесу, а й міжнародних і всеукраїнських заходів, які висвітлюють актуальні питання філософії. Кожен майбутній фахівець зможе поспілкуватися з видатними філософами світу, адже в НГУ – одна з найпотужніших шкіл філософії в Україні.

Інформація надана кафедрою філософії і педагогіки НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт