Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.04.2017

Тобі є що зробити для довкілля

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Це свято для небайдужих. Це день з глибоким змістом, наповнений філософією життя.


У сучасному розвиненому й повному всіляких новітніх технологій світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно охороняти, аби людство пам’ятало, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки.Тож 15 квітня усі всіляко сприятимемо оздоровленню природи, що нас оточує. Поки весняне сонечко ще не встигло добре прогріти землю, у кожного є час, можливість допомогти їй. Не треба гасел і команд, кожен свідомо, за покликом серця і велінням душі може допомогти планеті. Прокинься в суботу і згадай, що сьогодні День довкілля. Тобі є що зробити для навколишнього середовища.


Пробуди приспану пильність та спонукай себе до негайних дій:

- Прибери Землю, збери сміття, але не спалюй його.

- Висади дерева, кущі, сплануй нові газони і клумби.

- Долучись до впорядкування територій парків, скверів, алей, а також планування й створення нових парків.

- Підійди до водойм, вичисти їхні береги.

- Нагодуй тварин, піклуйся про братів наших менших.

- Вийди з автомобіля і пересядь на велосипед.

- Не забувай про поширення екологічних знань.


Природа – наш спільний дім. І від того, як ми користуватимемося ним, доглядатимемо за ним, залежатиме наша доля, а також доля наших нащадків. Зберегти рідну природу, її безцінні скарби, рослинний і тваринний світ – значить продовжити історію людства. Це святий обов’язок кожного з нас.

Кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища НГУ

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт