Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.04.2017

Програма Міжнародного університету ресурсів - в дії

Днями повернувся з відрядження до Німеччини доцент А.Ю.Череп.

Молодий науковець побував у німецьких колег з метою подальшого розвитку міжнародного співробітництва нашого університету з ТУ “Фрайберзька гірнича академія” та Монтануніверситет Леобен (м. Леобен, Австрія), а також взяв участь у роботі комісії Міжнародного університету ресурсів.


У своєму звіті на ректораті Андрій Юрійович зазначив, що спільно з ТУ «Фрайберзька Гірнича Академія» (ФРН) і Монтануніверситетом Леобен (м. Леобен, Австрія) скореговано та узгоджено навчальний план підготовки магістрів за спеціальністю «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» в ТУ “Фрайберзька гірнича академія” (м. Фрайберг, Німеччина) за програмою Міжнародного університету ресурсів (МУР) на 2017-2018 навчальні роки.


Другий момент - Міжнародною комісією МУР у складі: проф. К. Дребенштедт, Г. Ліппманн, С. Вольф та I. Ланге (ТУ “ФГА”, Німеччина), проф. П. Мозер, С. Фаель та Б. Кнолль («Монтануніверситет Леобен», Австрія), доц. А.Ю. Череп (ДВНЗ «НГУ»), проф. В. Хонгмей («Китайський університет гірництва та технологій», Пекін, Китай), проф. А. Мортазаві («Аміркабір університет Тегеран», Іран), - визначені шляхи розвитку та роботи Міжнародного університету ресурсів. Зокрема, введено до складу новий університет-партнер за програмою «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» «Аміркабір університет Тегеран», Іран; проведений конкурсний відбір кандидатів на навчання за програмою «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» на 2017-2019 н.р., за яким відібрано 43 кандидати, в тому числі чотири (4) кандидати з ДВНЗ «НГУ», гірничий факультет; встановлені попередні терміни подачі заяв на вступ за магістерською програмою МУР (кінцевий термін 31 січня кожного року) та інші упорядковано питання.

Позитивні результати співпраці. В рамках спільної магістерської програми «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» 30 березня 2017 року успішно захистив дипломну роботу магістра англійською мовою перед міжнародною комісією в ТУ «Фрайберзька гірнича академія» студент Артем Маловик. За результатами захисту А. Маловиком отримає відповідні кваліфікаційні звання від університетів-партнерів МУР: з боку ТУ «Фрайберзька гірнича академія» - «Дипломований інженер», з боку Монтануніверситету Леобен – «Магістр».


А в червні цього року троє студентів, що навчалися за програмою МУР А. Маловик, Ф. Панков та О. Кайсим, планують захист дипломних робіт в рідному НГУ.

Важливим моментом є обговорення з проф. К. Дребенштедтом та співробітниками Інституту Гірничих робіт ФГА методичних підходів до підготовки дисертації на здобуття вченого ступеня PhD в Україні та доктора-інженера у Німеччині.

Ректорат відзначив, що мета і завдання відрядження повністю виконані.

Інформація ННЦ міжнародного співробітництва НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт