Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.04.2017

Зустріч студентів Національного гірничого університету з міським головою Дніпра Борисом Філатовим

Сьогодні, 21 квітня, мер Дніпра Борис Філатов відвідав Національний гірничий університет. Його зустрічали ректор Г.Г. Півняк, проректори і представники факультетів Національного гірничого університету.


Негода і великі клопоти щодо усунення у місті наслідків стихійного лиха не стали на заваді запланованої зустрічі мера зі студентами. Найперше, Борис Альбертович пояснив ситуацію, що склалася, і закликав виявити терпіння, бо обсяг робіт величезний, одних лише дерев звалено понад 4000,а також велика кількість електродротів. На повне наведення порядку знадобиться тижнів два. 


Зустріч проходила у форматі «запитання – відповідь». Студентів цікавлять найрізноманітніші проблеми: введення електронної системи оплати квитків в електротранспорті, можливість стати стипендіатом мера, чи може мерія посприяти гірничому в ремонті гуртожитків, чи передбачається нова програма туризму у місті, чи має мерія програму щодо працевлаштування випускників ВНЗ. Також звучали запитання стосовно протизсувних заходів у мікрорайоні Тополя. 

У відповідях мер не дав красномовних обіцянок, але запевнив, що зазначені проблеми, зокрема, які стосуються ремонту наших гуртожитків на «червоній лінії» (пр. Д.Яворницького), буде розглянуто і є надія вирішити у кінці наступного року. Зазначено, що стипендіальний фонд мера збільшено з одного до двох мільйонів гривен. Тож є стимул добре навчатися.

Розповідаючи про перспективи молодого покоління Дніпра, Борис Альбертович згадав свою студентську юність , наголосив, що трудитись він розпочав у 16 років, а навчався завжди на відмінно й успіхів досягнув завдяки власній праці над собою. Тобто наш загальний успіх залежить саме від кожного з нас. І допомога прийде тоді, коли ми самі будемо працювати, а не вичікувати, що хтось за нас зробить.


На завершення зустрічі міський голова Борис Філатов вручив пам’ятні годинники десятьом студентам, відмінникам й активістам громадського життя університету і міста, серед яких: Артем Трапезников, Максим Семеряков, Віталій Іщенко, Кирило Сорокін, Данило Кіньшаков, Ольга Тістечок, Ангеліна Трифонова, Дар’я Мусінова, Ангеліна Йолкіна, Тетяна Дерябкіна.Далі мер ознайомився з виставкою науково-технічних досягнень Національного гірничого університету, зустрівся з провідними науковцями гірничого, які висловили свої цікаві пропозиції, що можуть посприяти технічному розвитку міста. 
ІАЦ НГУ
Фото творчої групи відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт