Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.04.2017

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат – чудовий старт для студентів НГУ

25 квітня НГУ відвідала делегація ПрАТ «Полтавський ГЗК» на чолі з Головою правління Віктором Лотоусом. Полтавчани ознайомилися з Гірничим. Також члени делегації відвідали об’єкти гірничого університету (головний корпус НГУ), геолого-мінералогічний музей, музей історії НГУ та залишили запис у Книзі почесних гостей Гірничого.


Під час візиту представники підприємства зустрілися зі студентами, професорсько-викладацьким складом, науковцями НГУ.У ході зустрічі присутні дізналися, що ПрАТ «Полтавський ГЗК» (м. Горішні Плавні) – найбільший український експортер залізорудних котунів до Європи. Це масштабне підприємство також є партнером Національного гірничого університету, яке завжди готове надати плацдарм для практики студентів НГУ з перспективою працевлаштування.
Делегація ПрАТ «Полтавський ГЗК» також відвідала і ознайомилася з роботою кафедр геоінформаційних систем, збагачення корисних копалин, відкритих гірничих робіт, авторизовані лабораторії фірм «ВАКОН» і «Шнайдер Електрик» кафедри електропривода.


За круглим столом з ректором НГУ НАН України Геннадієм Півняком полтавчани обумовили етапи подальшого співробітництва, яке націлене на сприяння проходження навчальних і виробничих практик на базі ПрАТ «Полтавський ГЗК»; кооперацію у галузі підвищення кваліфікації працівників НГУ і ПрАТ «Полтавський ГЗК» і реалізацію науково-дослідних проектів вчених НГУ. Початок фазі активної співпраці поклало підписання договору кооперації. Обговоривши питання співробітництва між Державним ВНЗ «НГУ» та ПрАТ «Полтавський ГЗК» сторони дійшли згоди продовжувати співпрацювати у освітній і науковій галузі з метою покращення підготовки фахівців та проведення наукових досліджень для ПрАТ «Полтавський ГЗК».


– Ми запрошуємо і чекаємо на своєму підприємстві талановитих студентів й науковців НГУ, – зазначив голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, – і готові надати всебічну підтримку у наукових проектах, дипломних і переддипломних практиках з працевлаштуванням.


ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович, відеостудія «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт