Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
28.04.2017

До Всесвітнього дня охорони праці

Проведення восьмої Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих учених "НАУКОВА ВЕСНА" в Національному гірничому університеті – це ще одна можливість залучення обдарованої молоді до науково-практичної роботи, стимулювання та підтримки досліджень молодих учених, аспірантів і студентів. 

Два дні тривала копітка робота в секціях. Активною учасницею конференції була кафедра аерології та охорони праці НГУ (керівник секції: професор Юрій Іванович Чеберячко). Надзвичайно важливі теми піднімали у своїх доповідях студенти цієї кафедри. 

Проведення конференції співпало з річницю Чорнобильської трагедії й у переддень Всесвітнього дня охорони праці. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих в екологічній катастрофі хвилиною мовчання. 

Зазначимо, що в рамках конференції на кафедрі побували провідні спеціалісти України в галузі охорони праці. Зокрема, начальник відділу нагляду у хімічній та газовій промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровськійобласті М.З. Мацук провів роз’яснення щодо заходів безпеки і їх впровадження на всіх підприємствах та розповів молодим учасникам наукової весни про сім «золотих» правил охорони праці. 


Науковий співробітник Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (м.Дніпро) М.М. Дудник презентував вдосконалену модель анемометра АПР для вимірювання аеродинамічних параметрів вугільних шахт.

У роботі секції також взяли участь представники Державного ВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" та студенти ДВНЗ «НГУ».
Більшість доповідей представлено у формі презентацій. Виступи науковців привертали увагу учасників своєю актуальністю, новизною, креативністю, гостротою тематики. Обговорення було жвавим цікавим. 

ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт