Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.05.2017

Ми завжди будем пам’ятати!

Відбулися урочисті збори колективу Національного гірничого університету, присвячені дням пам’яті, примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

–У ці травневі дні ми згадуємо події минулої війни й сердечно дякуємо живим ветеранам і тим, хто пішов з поля бою у вічність. – зазначив у своєму вітальному слові до ветеранів наш ректор Г.Г. Півняк. – Ми шануємо наших колег-воїнів, переймаємося їх турботами. І ми радіємо, що до нині дехто з них працює з нами і є прикладом мужності, витривалості й відданості рідному університету. 

Зі словами привітання також звернулися до присутніх у залі культурно-освітнього центру голова профспілкового комітету В.В. Сало і голова ради ветеранів НГУ А.К. Горенко.

Травневі свята не втрачають своєї важливості для нашого народу. Ми зобов’язані пам’ятати тих, хто не зламався, не скорився ворогу й не втратив віри в Перемогу. Долі багатьох з них залишаються невідомими, їх й досі розшукують онуки і правнуки. Про свою радість розповіла співробітник університету Антоніна Дибріна. Вона лише кілька днів тому дізналася, де загинув її дідусь Семен Білий, який пішов на фронт ополченцем з міста Павлограда і загинув у боях в білоруському селі. В пам'ять про нього й інших солдат Антоніна Вікторівна задушевно співала «От героев былых времен не осталось порой имен…». 

72 роки тому серед відважних воїнів були і студенти-гірники, які в ті далекі часи, навчаючись гірничої справи, проходили також підготовку на військовій кафедрі. Про те, як зберігаються кращі її традиції сьогодні, розповів студент четвертого курсу Роман Демура.

Про значення та ціну Перемоги, про цінність і миттєвість людського життя читала поетичні рядки Марії Познанської Юлія Пестова і співали сестри Ковальови.

Інга Піскунова разом з колективом «Креатив» підготували до свята свій гарний номер.

Іван Крамаренко присвятив пісню «Фронтові подруги» жінкам-фронтовичкам.

Свій талановитий спів подарував чоловічий вокальний ансамбль «Лик».З Днем Перемоги, дорогі наші ветерани. І миру, миру – в нашу державу!


Катерина Причина

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт