Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
19.05.2017

ДНІПРОВСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

18травня 2017 р. доценти кафедри прикладної економіки С.В. Яцентюк і Є.В. Терехов взяли участь у роботі «Дніпровського бізнес-форуму», організованого юридичною компанією «Правовед».У рамках заходу практикуючі підприємці ділилися власним досвідом організації та розвитку бізнесу, успішного просування продукції на ринку в умовах кризової та нестабільної економіки. Учасниками зроблений акцент на необхідності зміни усвідомлення підприємцем поняття «криза»з метою пошуку нових напрямів та можливостей досягнення ринкового успіху. 


В атмосфері дискусійного обговорення розглядались сучасні моделі ведення бізнесу на прикладі успішних закордонних та вітчизняних підприємств, юридичні аспекти нововведень у трудовому та податковому законодавстві України, знання яких є необхідним для уникнення ускладнень у роботі з боку контролюючих органів. 


Також зображений алгоритм збільшення прибутку компаній в сучасних умовах діяльності, побудови організації з максимальною ефективністю та вигідним співвідношенням дохідності до ресурсу, який вона використовує, підвищення швидкості та точності бізнес-процесу за зниження витрат компанії.

Актуалізація знань стосовно перевірених часом та адаптованих до умов національного бізнесу успішних світових та вітчизняних практик управління бізнесом розглядається нами як каталізатор удосконалення діяльності кафедри, а також особистого успіху наших бакалаврів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і магістрів широкого спектра економічної та управлінської підготовки.

p.s. Якщо Вас зацікавила ця тема – запрошуємо на кафедру для спілкування!


Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт