Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.05.2017

Студенти НГУ взяли нагороди «Студентської весни - 2017»

Наприкінці травня на оглядовому майданчику у парку імені Шевченка відбувся гала-концерт міжвузівського фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2017», де підбили підсумки творчого змагання. Студенти НГУ також отримали дипломи лауреатів.


Лауреатами Національного гірничого університету стали Вадим Барон та Катерина Бидичак за номер «Самба белого мотылька» (ГРФ); Денис Скачок за сучасний танок (ФІТ); Владислав Нікешин та Марія Бантікова (ФЕФ); вокальний колектив «Мальви» (Оксана Тичка, Дарія Мусінова (ФБ), Валентина Гвасалія (ММФ) та Іван Крамаренко за пісню «Ой, ти місяцю»; танцювальний колектив «Драйв» (керівник Віталій Сироклин); Яна Тресковська за пісню на іспанській мові (ЕФ).

.jpg


Вітаємо наших талановитих і неординарних студентів НГУ!

Довідка:

Основними завдання фестивалю є розвиток усіх видів і жанрів мистецтва серед молоді та студентів, створення нових і підтримка існуючих творчих гуртків та колективів.Фестиваль проводився за такими напрямами та жанрами як театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний та розмовний жанр, фото-, кіно- та відео мистецтво.

У Гала-концерті взяли участь 200 виконавців та 1300 глядачів, з числа студентів та школярів міста.

ІАЦ НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт