Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
30.05.2017

Опубліковано рейтинг університетів «Топ 200 Україна» за 2017 рік

NGU колаж.jpg

Інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта» оприлюднив результати щорічного університетського рейтингу «Топ 200 Україна». Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних web-ресурсів.

Як зазначається, до першої десятки національного рейтингу увійшли визнані лідери української освіти. Вони щороку покращують показники своєї академічної діяльності, підсилюють зв'язки з ринком праці, беруть активну участь в міжнародній діяльності, відзначаються різними міжнародними рейтинговими системами.

Експерти відзначили, що переважна більшість університетів, які увійшли до «Топ 200 Україна» за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України можна віднести її, поки що, значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий освітньо-науковий простори, малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі університетської діяльності.
 

 За матеріалами порталу «Вища освіта»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт