Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.06.2017

Аргентинська делегація на полі Гірничого

7 червня 2017 року Національний гірничий університет зустрічав Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні пана Альбе́рто Хосе́ Ало́нсо з дружиною Лідією Ноемі Перес де Алонсо.


Ця зустріч відбувалася у рамках офіційного візиту пана Посла в м. Дніпро. Вітали аргентинську делегацію в.о. ректора НГУ Юрій Тимофійович Хоменко, проректор з міжнародних зв’язків Олександр Миколайович Шашенко, директор науково-навчального центру міжнародного співробітництва проф. Михайло Валентинович Рогоза, директор Україно – Іспанського Культурно - Лінгвістичного центру Тетяна Вікторівна Гунько.
На зустрічі обговорювалися можливості та перспективи міжнародного співробітництва у галузях науки, освіти і культури між НГУ та університетами Аргентини.

Для шанованих гостей була проведена екскурсія університетом. Вони відвідали геолого-мінералогічний музей та народний музей історії НГУ ім. О. Поля, про що залишили записи у книзі почених гостей Гірничого університету.

Пана Посла цікавила діяльність Україно-Іспанського Культурно-Лінгвістичного центру. Тому члени делегації залюбки зустрілися з викладачами іспанської мови та зі слухачами мовних курсів. Директор УІКЛЦ Т.В. Гунько зробила для поважних гостей презентацію про копітку роботу центру. Спілкування відбувалося у дружній затишній атмосфері. Делегація Посольства Республіки Аргентина в Україні залишилася задоволеною від зустрічі в Гірничому та висловила надію на подальшу творчу співпрацю.

Фотовідео студії «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт