Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
12.06.2017

СТВОРИ СВІТ НАВКОЛО СЕБЕ

На кафедрі основ конструювання механізмів і машин НГУ реалізовано новий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».

Літня школа комп'ютерного моделювання, один з численних освітніх проектів, які проводить кафедра основ конструювання механізмів і машин. 

Ініціаторами ідеї літньої школи комп'ютерного моделювання є завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин доцент Зіборов Кирило Альбертович та провідний викладач напрямку комп’ютерного дизайну Вернер Ілля Володимирович.


Заняття в школі проводились на базі лабораторії інформаційних технологій проектування Національного гірничого університету в період з 29 травня по 2 липня 2017 року.

Навчання проходило за підтримки авторизованого центру «Autodesk» в м. Дніпро і навчального центру «Інфотех».

Виховання сучасної креативної особистості в рамках потреб сьогодення – саме таку мету поставила літня школи комп'ютерного моделювання.

Особливістю даного освітнього проекту є навчання виключно на комп'ютерах, коли слухачі мають можливість відразу застосовувати на практиці отримані знання створюючи тривимірні моделі. Програма навчання розроблена практикуючим фахівцем, і цікава слухачам будь-якого віку та фаху.


Безкоштовне експрес-навчання дозволило всім бажаючим засвоїти базові навички роботи в Autodesk 3Ds Max. Слухачі мали можливість прослухати практичний курс з основ архітектурного та інтер’єрного дизайну.

У проекті взяли участь представники різних вікових категорій та різного досвіду роботи в програмних продуктах, а саме: школярі міста, студенти Національного гірничого університету та Придніпровської академії будівництва і архітектури, пересічні громадяни та викладачі вищих навчальних закладів.


Результати роботи літньої школи показали зацікавленість слухачів та надихнули творчий колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин на подальші проекти. Слідкуйте за новинами кафедри на сайті http://okmm.nmu.org.ua.

Інформація надана кафедрою основ конструювання механізмів і машин НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт