Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.06.2017

Гордість НГУ

Студентська команда Національного гірничого університету гідно виступила у другому турі Всеукраїнської олімпіади з математики, що відбувся у Сумському Державному університеті.


Студенти змагалися у двох категоріях:

«Т» – загальна категорія – технічні науки;

«С» – категорія з обмеженою кількістю годин на викладання математики.


Нашу команду вже урочисто вшановували у стінах рідного вишу одразу після приїзду з олімпіади . Ректор НГУ академік НАН України Г.Г.Півняк сказав слова вдячності викладачам Центру фундаментальної підготовки НГУ за навчання студентів. А сьогодні цих студентів було запрошено на засідання ректорату, де їм вручили високі нагороди НГУ.


У категорії «С» студент Святослав Тесленко (ФІТ, група 122-16-3) посів І місце. На засіданні ректорату його нагородили «Срібною медаллю НГУ».


Студент Володимир Твардовський (ММФ, група ГМмм-15-1) є переможцем математичної олімпіади – 2016 року. Цього разу він посів ІІІ місце. Ректор нагородив його годинником НГУ.


Студентам, які змагалися в групі «Т» і показали достойні результати, на засіданні ректорату Геннадій Григорович від імені багатотисячного колективу Гірничого оголосив подяку:

Андрію Тараненку – студенту ФІТ, група 124-16-1;


Станіславу Авраменку – студенту САіт-15-1;


Ангеліні Трифоновій – студентці САіт-15-2;


Оксані Безуглій – студентці ФІТ, група 124-16-1.


Всі учасники засідання ректорату подякували студентам-переможцям, що гідно представили наш Гірничий на державному рівні, і побажали їм не зупинятися на досягнутому, а прагнути ще більших перемог і підкорювати нові висоти.


Фото Євгена Ланевича, відеостудія «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт