Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.07.2017

Робота Літньої школи «Безпека в небезпеці»

19-21 червня 2017 року доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ Дар’я Петрівна Пілова взяла участь у роботі Літньої школи «Безпека в небезпеці», організовану Дипломатичною академією України при Міністерстві закордонних справ України спільно з Регіональним представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.


Метою Літньої школи було сприяння детальному обговоренню пріоритетів безпекового існування України; аналіз складної безпекової ситуації, що склалася в світі, а також можливих шляхів протидії або нейтралізації загроз з метою захисту інтересів української держави та її економічної безпеки; залученню молодих експертів і аналітиків до пошуку шляхів протистояння існуючим та попередження наростаючих загроз.

Програмою Літньої школи передбачено проведення кількох тематичних блоків щодо сучасних викликів та загроз, що постають перед Україною, а також нових викликів безпеки для учасників міжнародних відносин поза межами України, спричинених політично-соціальними трансформаціями з метою впливу або зміною глобального світового порядку.


Літня школа сформована на основі використання традиційних освітніх елементів, зокрема виступів та лекцій відомих міжнародних та вітчизняних експертів, науковців, фахівців у галузі міжнародної безпеки в сучасному її розумінні, та із застосуванням новітніх інтерактивних методик навчання. 

Спікерами Школи були:
Джеймс Шерр, асоційований дослідник, Chatham House;
Сергій Корсунський, Посол з особливих доручень;
Олівер Майєр, заступник голови сектору досліджень міжнародної безпеки, Німецький інститут міжнародних та безпекових справ (SWP) та інші.


Протягом трьох днів роботи Літньої школи зарубіжні та вітчизняні експерти ділилися своїми думками та поглядами щодо стану безпекової ситуації в світі, а 47 учасників з усієї України аналізували існуючі загрози, формували сценарії протистояння таким загрозам. У подальшому вони намагатимуться знайти можливі варіанти забезпечення національної безпеки держави.
За матеріалами кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт