Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
13.07.2017

Вдосконалювати себе щодня

Усвідомлюючи необхідність постійного оновлення знань, долучення до міжнародного академічного досвіду, використанні в освітньому процесі провідних здобутків науковців та практиків у галузі менеджменту, викладачі кафедри менеджменту виробничої сфери НГУ беруть активну участь у різних спільних заходах, спрямованих на досягнення означених цілей.

Зокрема, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту виробничої сфери Марина Іллівна Іванова взяла участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика – на часі», яка проводилася в Університеті Львівська Політехніка.


Серед учасників конференції були представники навчально-наукових інституцій Польщі, Німеччини, Литви, Азербайджану, Таджикистану. Також брало участь чимало фахівців із Києва та обласних центрів України. Системна участь викладачів кафедри менеджменту виробничої сфери НГУ у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, форумах, де вони виступають з доповідями, допомагає науковцям набувати досвіду, нових знань для поліпшення освітнього процесу у Гірничому.За матеріалами кафедри менеджменту виробничої сфери НГУ
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт