Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.07.2017

Польські студенти – гості Гірничого університету

Делегація студентів електротехнічного факультету Вроцлавського технічного університету (Республіка Польща) 17 липня прибула до Національного гірничого університету у рамках обміну студентів.


Сьогодні, 18 липня ректор НГУ академік НАН України Г.Г. Півняк радо зустрів польських студентів. Під час спілкування Геннадій Григорович поінформував польську делегацію про успіхи і досягнення Гірничого університету, про Україну, бо більшість членів делегації в нашій країні вперше. Зустріч відбувалася «без краваток» і була теплою й щирою.

Проректор НГУ Юрій Тимофійович Хоменко розповів полякам про унікальність Придніпровського краю і порадив гостям подорожувати Україною, відкрити для себе її неповторну красу.


На згадку про зустріч з ректором НГУ та практику в Україні польським студентам подарували книгу про Гірничий університет і сувеніри.

Директор інституту електроенергетики, кандидат технічних наук, професор кафедри відновлюваних джерел енергії Олексій Борисович Іванов – відповідальний за прийом польської делегації та проведення літньої практики групи студентів Вроцлавського технічного університету (Польща) у Національному гірничому університеті. Він зазначив, що ця подія відбувається у рамах договору про співробітництво між НГУ та ВТУ. Тому особлива увага під час візиту буде приділена науковій роботі студентів обох вишів. Ознайомляться польські гостійі зі студентським самоврядуванням НГУ та поділяться своїми здобутками у цьому напрямку. Цікавим буде спілкування польських і українських студентів щодо євроінтеграції Польщі та євроінтеграційних процесів в Україні.


За час тижневого перебування на українській землі польські студенти відвідають ДП НВО «Павлоградський хімічний завод», унікальне підприємство «ІнтерпайпСталь». Також познайомляться з роботою кафедр НГУ: гірничих машин та інжинірингу, гірничої механіки, автоматизації і комп’ютерних систем, відновлювальних джерел енергії, електропривода. Для них буде проведено декілька екскурсій містом, запланована прогулянка на теплоході по р. Дніпро. Польські студенти познайомляться з роботою музеїв: Геолого-мінералогічного та народного музею історії НГУ ім. Поля, музею АТО, історичного та художнього музеїв м.Дніпро та діорами «Битва за Дніпро», музею «Машина часу».


Тож літня практика польських студентів у Національному гірничому університеті обіцяє бути насиченою і цікавою. Побажаємо їм гарних вражень від спілкування з українцями і від нашої України.

Фото Артема Гусака, відеостудія «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт