Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.08.2017

А тим часом… під час вступних іспитів…

(Потаємні мрії та роздуми абітурієнтів-2017,

які вступають до Гірничого )

Вступивши до вищого навчального закладу, кожна молода людина мріє. Мріяти — це ж так чудово. А наші українські абітурієнти ще ті мрійники! Вони дозволяють собі мріяти, бо навіть їхня маленька мрія народжується не від банального хочу, а від блиску в очах, від щирості в серці, від тепла в середині... І звучить вона пошепки, щоб не сполохати, щоб ще не втілену крихітку ніхто не образив, не скривдив, не вкрав… Мрії подібні до кохання, адже їх складно пояснити, і нехай на неї дивляться сотні, тисячі очей – відчути можеш тільки Ти сам.Абітурієнти Гірничого не бояться озвучувати свої мрії, бо впевнені, що їхні бажання про щось конкретне, заради чого вони готові уже почати діяти, обов’язково здійсняться у стінах найстарішого вишу Придніпров’я – НГУ.Наші кореспонденти дізналися про деякі маленькі таємниці від 17-річних, які заполонили аудиторії Гірничого для складання вступних іспитів. Ось про що мріється цьогорічним абітурієнтам:

«Я, Морозюк Анна Юріївна, абітурієнтка Національного гірничого університету маю мрію, щоб закінчилась війна на сході нашої країни, щоб жоден чоловік, син або ж батько не загинув. Також хочу вступити до університету, щоб здобути професію для подальшого життя. А ще обов’язково отримати червоний диплом і поїхати відпочивати».


Ткаченко Дар’я Ярославівна. «Закінчила технологічний коледж в Кам’янському. Вступаю до Гірничого університету , бо чула багато схвальних відгуків від студентів, які тут навчалися. Багато моїх знайомих прагнуть вступити саме в цей університет. Сподіваюсь, що зробила правильний вибір. Вірю в задоволення від навчання й отримані міцні знання».


Глущенко Анна Миколаївна. «Закінчила енергетичний технікум в місті Кам’янське. Вступаю в Гірничий, бо тут навчались мої знайомі й у них залишились тільки позитивні емоції й гарні відчуття. Також тут працюють кваліфіковані викладачі».

Третяк Анастасія Максимівна. «Закінчила навчання в Новомосковському кооперативному коледжі економіки і права ім. С. В. Литвиненка. Хочу навчатися в Гірничому університеті тому, що він вважається одним з найкращих у Дніпропетровській області. Керуюсь перш за все тим, що здобуду якісну освіту! Сподіваюсь, що навчання в університеті надасть мені можливість досконало оволодіти обраною спеціальністю “Облік і оподаткування”».


Пивоварова Кристина Сергіївна. «Закінчила Новомосковський коледж Дніпропетровського аграрно-економічного университету, отримала спеціальність «Ветеринарний фельдшер». Вступаю в університет з метою отримати вищу освіту , кардинально змінила напрям спеціальності, так як хочу розвиватися за різними напрямками, мати можливості ширшого вибору робочого місця».

Головачова К. В. (машинобудівний коледж)

«Я вирішила спробувати вступити до Національного гірничого університету, тому що, по-перше, тут навчалося багато моїх знайомих, які радять цей університет, по-друге – він має зручне місце розташування для мене, по-третє, сподіваюся на бюджетне місце за своєю спеціальністю».


«Я, Садівський Роман Сергійович, закінчив у 2014 році Транспортно-економічний коледж. Після закінчення влаштувався працювати інженером-системотехніком. За три роки вирішив вступити до Національного гірничого університету для здобуття нових знань у сфері автомобільного транспорту».


«Я, Луговий Юрій Борисович, закінчив Полтавський будівельних технікум транспортного будівництва за спеціальністю “Технік-організатор”, на даний момент працюю механіком на гранітному кар’єрі ПАТ «Укрзалізниця». У Національний гірничий університет вирішив вступити тому, що я зацікавився гірничою справою і бажаю кар’єрного зросту».

Юлія Ляшко (коледж ракетно-космічного машинобудування ім. О. Гончара).

“Вирішила вступити до Гірничого університету тому, що сподобався підхід викладачів до своєї справи та в першу чергу – до нас, абітурієнтів. Вся інформація, яка особисто мене цікавила щодо вступу була доступною. У приймальній комісії зі всім ознайомили доступною мовою, що не менш важливо. Та і сама атмосфера в стінах закладу здається рідною”.


«Я, Корнієнко Д. В., вирішив вступити до НГУ через рік після закінчення АТ ДВНЗ НГУ. Зараз працюю на зерновозі. До Гірничого вирішив вступити тому, що в ньому навчається більшість моїх друзів з технікуму. Але найбільша причина – в тому, що з дипломом молодшого спеціаліста складно знайти хорошу роботу».

Сторчай Юлія Вікторівна (ДІПТ)

«Я вирішила спробувати вступити до Національного гірничого університету тому, що чула про нього багато гарних слів. Мені мої друзі порадили вступити саме сюди. Я чекаю, що в університеті мені дадуть багато нових потрібних знань».


Думки у цих абітурієнтів – різні. Та є спільна риса: усі намагаються шукати перспективи. І це правильно, проте мріяти мало, – варто діяти. Для того, щоб задуми абітурієнтів здійснювались, потрібно наполегливо працювати. Якщо почати діяти уже тут і зараз, мрія здійсниться і обов’язково переросте у щось більше.

Здійснення заповітних мрій абітурієнтів-2017 Гірничого університету щиро бажає інформаційно-аналітичний центр НГУ.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт