Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.09.2017

Залучаємо школярів до спеціальності менеджмент

Протягом останнього року кафедра менеджменту активізувала діяльність у двох напрямах: налагодження співробітництва з виробничими, транспортними підприємствами, торговельними мережами Дніпропетровського регіону та розширення сфери наукової діяльності. 

У контексті другого напряму було ініційовано відкриття секції "Менеджмент" у складі відділення економіки у Малій академії наук (МАН). Цього року дана секція запрацює в Дніпропетровській області, а за умови успішного представлення та захисту науково-дослідних робіт учнів-слухачів МАН наступного року буде ініційоване її відкриття на рівні МАН України. 

На початку вересня відбулася перша зустріч викладачів кафедри з учнями шкіл м. Дніпро та Кривого Рогу, на якій представлено спеціальність «Менеджмент», окреслено її підсистеми та складові, презентовано теми науково-дослідних робіт, організовано спілкування в тристоронньому форматі «науковий керівник – вчитель – учень», надано перші завдання для виконання дослідницької роботи. 
Кафедра менеджменту активно підтримує розвиток наукової складової у менеджменті і бачить реальні перспективи знайти оригінальні концепції, підходи, методики та моделі, які дозволять зробити процес прийняття управлінських рішень ще більш ефективним.


Інформація кафедри менеджменту

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт