Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.09.2017

Українсько-французька експедиція на Поділлі

Нещодавно теплими вересневими днями проходила спільна наукова експедиція по українському Поділлі представників Національного гірничого університету та Університету міста Пуат’є (Франція), а також колег з Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Експедиційна подорож відбулась у рамках аспірантури під подвійним франко-українським керівництвом аспірантки кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин Євгенії Солдатенко й мала на меті встановлення пріоритетних напрямків наукового співробітництва з французьким вищим навчальним закладом на тему “Наука про Землю”. 

Відвідані відслонення становлять неабияку геологічну цінність, адже українське Поділля містить залишки унікальної Едіакарської фауни, конкретніше представників одних з найдавніших багатоклітинних створінь в історії нашої планети. Саме історія еволюції життя на Землі є основним науковим напрямком роботи професора Університету Пуат’є – Абдеразака Ель Альбані. 

За результатами експедиційної роботи обговорено перспективи щодо подальшої співпраці між Національним гірничим університетом та Університетом міста Пуат’є. Французькі колеги висловили велику зацікавленість щодо ознайомлення з іншими тематиками співробітників Національного гірничого університету у геологічній сфері. 
Для підкріплення та поглиблення франко-української наукової співпраці між вищими навчальними закладами, планується візит делегації французького університету у травні 2018 року, під час якого буде організовано низку зустрічей з представниками університету для ознайомлення французьких колег із здобутками наукових колективів Національного гірничого університету та встановлення перспектив подальшої співпраці.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт