Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
04.10.2017

Щедра осінь - для щедрих сердець

Традиційний благодійний ярмарок-продаж відбувся 3 жовтня у вестибюлі  першого корпусу, порадувавши  дарами осені  й теплом сердець наших колег. Як завжди, його  організувала жіноча рада університету.

Розповідає голова жіночої ради НГУ Любов Блохіна: «Щороку ми проводимо цю акцію з наміром  за виручені кошти допомогти самотнім пенсіонерам та інвалідам, колишнім працівникам гірничого.

 Мої колеги й цього разу з величезною відповідальністю поставилися до організації ярмарку. На столах,прекрасно оформлених визнаним дизайнером  НГУ Любов’ю Павлівною Лупацій, чого тільки не було: червоніла калина, горобина, різні овочі і фрукти, консервація, варення, кімнатні і садові квіти, навіть предмети побуту. Все це принесли зі своїх присадибних чи дачних ділянок наші співробітники. Інші, як Людмила Борисівна Шумельчик, приготували смачні кондитерські вироби, пиріжки. Чудову консервацію надали дві Тамари , Папіж і Акатова, з деканату ГРФ.

Найактивнішу участь взяли у ярмарку її багаторічні ентузіасти: Н.В. Козіна,Т.В. Головльова, Н.Г. Кабакова, А.М. Волкова, Т.В. Журавльова, З.І. Губко, В.Ю. Шутов, Л.П. Козир, Т. П. Медведовська.

Щедро відгукнулися на заклик допомогти людям колективи кафедр: військової підготовки, екології, збагачення корисних копалин та багатьох інших. А головне – приклад показали на чолі з ректором Г.Г. Півняком й головою профкому В.В. Салом наші проректори ,директори інститутів,  декани, керівники підрозділів: Ю.Т. Хоменко,  О.О. Азюковський, З.І. Чарний,  Л.Г. Сядро, О.Б. Іванов, С.В. Фелоненко, В.І. Петровський М.В. Рогоза, В.І. Бузило, В.Ф. Приходченко. Вони пожертвували не менш ніж по 200 грн., що дозволило укупі з вирученими грошима зібрати за попередніми підрахунками понад п’ять тисяч грн. Деканати і кафедри, працівники й всі, хто  ще бажає додати  свій внесок в добру справу, можуть звернутися до жіночої ради  університету. Велика подяка учасникам ярмарку. Благодіяти на користь ближньому – це справді велике благо!»

ІАЦ НГУ

  


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт