Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.10.2017

Тематична зустріч на юридичному факультеті

На юридичному факультеті традиційно проводяться зустрічі студентів з практикуючими працівниками правоохоронних органів України. Керівництво навчального закладу піклується про підготовку юристів до майбутньої професії у сфері юриспруденції.

 

 

         Днями в Національному гірничому університеті на юридичному факультеті для студентів третього курсу відбулася лекція з дисципліни «Виконавче право» на тему «Пробація в Україні», яку прочитав доцент кафедри кримінального права та кримінології О.О. Світличний спільно зі старшим інспектором Катериною Болдаревою, психологом Дарією Яковенко, фахівцем з соціальної роботи з суб’єктами пробації Мариною Солтановською.

Під час занять студенти ознайомилися з поняттям пробації, її основними завданнями і принципами, з особливостями роботи служби пробації, з психологічними особливостями роботи як з суб’єктами пробації, так і зі співробітниками цих органів.

Лекція викликала жвавий інтерес у студентів і викладачів кафедри кримінального права та кримінології, які ставили запитання, дискутували. Варто зазначити, що подібні зустрічі мають велике значення, завдячуючи яким молоде покоління юристів здобуває нові знання, радиться з досвідченими працівниками і готується до практичної діяльності.


Інформація кафедри кримінального права та кримінології


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт