Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
06.10.2017

Свято друзів книги-2017

Ще в 1996 році у Національному гірничому університеті народилася традиція проводити «Свято друзів книги», яка стала унікальним культурно-освітнім явищем у місті Дніпро. 

Цьогорічна зустріч відбулася у надзвичайно теплій атмосфері шанувальників книги. Непомітно пролетіли майже три години спілкування з давніми друзями науково-технічної бібліотеки НГУ, які дарували книги з власних домашніх бібліотек у загальну скарбницю. 

Така традиція має давнє коріння, але 21 рік тому ідею проводити саме свято передачі книг подала заслужений журналіст України Галина Андріївна Півняк. І стало воно не лише університетським, але й загальноміським. Бо книги приносили і письменники, і громадські діячі, і колеги з інших ВНЗ і студенти.
Особливістю свята друзів книги у гірничому є той факт, що обов’язково участь у ньому бере сам ректор і його дружина. До речі, сім’я Півняків передала до бібліотеки сотні цінних книг.

Приємно був здивований чималим зібранням дарувальників новий директор бібліотеки Геннадій Анатолійович Онищенко.

Найтепліші, найщиріші слова линули у читальній залі 4 жовтня від першого проректора О.О. Азюковського, співробітників кафедри історії та політології, а також професорів С.І. Кострицької, П.І. Пілова, Н.І. Штименко, М. С Пашкевич, завідувача меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького Я.П. Тимошенко, письменниці і поетеси Лесі Степовички. Поетичним словом привітали гостей члени літературного клубу "Угольок". 

Все дійство дарування книг прекрасно доповнювали відео-та фотоколажі, які створили працівники бібліотеки, й гарні пісні у виконанні вокального ансамблю «Лик», Антоніни Дибріної, Олесандра Янкіна, Інги Піскунової та Тетяни Аксютенко. Гумористичні інсценування студентів розвеселили учасників зустрічі.
 


ІАЦ НГУ
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт